Przejdź do treści

JEDNORAZOWE EVENTY – NOWY FORMAT

Od zamierzchłych czasów na kanale #propozycje⭐ pojawia się wiele propozycji eventów… Wiele z nich ginie na starcie, inne umierają po swojej „chwili chwały”, a niektóre nawet nie dostają szansy wzbić się w powietrze… Co z tym zrobiliśmy?

Stworzyliśmy nowy format jakim są „JEDNORAZOWE EVENTY”, wraz z nową funkcją na serwerze „Organizator Jednorazowego Eventu” w skrócie OJE, wraz z nową rolą @Eventy do bycia informowanym o wszystkich mini-eventach tego typu.

Na „zgodę” na zorganizowanie Jednorazowego Eventu nie potrzeba wiele zachodu – pomysł, czas i gotowe. Nie ważna jest „żywotność” eventu, ilość chętnych osób czy sloty na tworzenie roli Eventowej.

Co zrobić aby zostać OJE?
Tak jak standardowo – złożyć podanie. Tutaj zostawiam link: https://forms.gle/nAarx7NNxNuD9oEK6

Jakie benefity ma OJE?
Wypłatę – stawka jest zależna od zaangażowania, trudności zorganizowania i ilości poświęconego czasu – wszystko rozpatrujemy indywidualnie. Innych benfitów na ten moment nie oferujemy, ale po tym jak się rozwinie sytuacja, możemy „ponegocjować” o tym.

Gdzie będą ogłaszane Jednorazowe Eventy?
Na kanale #eventy⭐ i/lub #serwerowe_newsy⭐ – wyjdzie w praniu.

Jak wziąć udział w Jednorazowym Evencie?
Dodać sobie rolę @Eventy na kanale #role⭐ i wyczekiwać na pinga od OJE – reszta będzie wynikała z jego wiadomości ogłoszeniowej.

Mam pomysł na Jednorazowy Event, ale nie chcę go organizować, co robić?
Napisz #propozycje⭐ W odpowiedzi na propozycję (jeżeli pomysł przejdzie), wrzucimy link do podań i osoby chętne do wykonania Twojego pomysłu będą się zgłaszać.

Czy OJE ma własną rolę jak OE?
Nie, nie przewidujemy na ten moment dodawania roli dla OJE, być może się to zmieni. Wszystkie permisje będą nadawane ręcznie na czas trwania eventu.

Pozdrawiamy i życzymy miłej kawusi!