Przejdź do treści

WSPÓŁPRACA Z NASZYM SERWEREM!

Wymagania jakie należy spełnić żeby zostać Partnerem Straty Czasu! Jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem – zgłoś się do .

:Discord: Wymagania obejmujące mniejsze serwery (poniżej 2.000 userów). Jesteśmy otwarci na partnerstwo z serwerami, gdy serwer spełnia co najmniej 1 z tych warunków:
– jest to bardzo aktywny serwer (+30.000 wiadomości/miesiąc)
– jest to serwer organizacji non profit
– jest to serwer, który posiada inne media (takie jak np. fanpage, forum, portal, grupę itp.), które mają bardzo duże zasięgi, np. serwer 500-osobowy serwer Discord dla fanpage’a, który ma 3000 polubień.

Serwer musi zamieścić na swoim kanale dla partnerów dostarczoną przez nas reklamę z pingiem everyone. Reklama ta musi być odnawiana z pingiem everyone co 3 miesiące (jeżeli sami o to wniesiemy) do momentu aż serwer nie będzie miał 10.000 członków.

:Discord: Wymagania obejmujące średnie serwery (od 2.000 do 10.000 userów):

Serwer musi zamieścić na swoim kanale dla partnerów dostarczoną przez nas reklamę z pingiem everyone. Reklama ta musi być odnawiana z pingiem everyone co 3 miesiące (jeżeli sami o to wniesiemy) do momentu aż serwer nie będzie miał 10.000 członków.

:Discord: Wymagania obejmujące większe serwery (powyżej 10.000 userów):

Serwer musi zamieścić na swoim kanale dla partnerów dostarczoną przez nas reklamę bez pingu. Reklama ta musi być odnawiana bez pingu co 6 miesięcy (jeżeli sami o to wniesiemy).

:YouTube: :twitch: Wymagania dotyczące YouTuberów oraz Streamerów Twitcha:

YouTube: minimum 2000* subskrybentów.
Twitch: minimum 500* obserwujących.
Twórca musi zamieścić na swoim media/social widoczną reklamę naszego serwera.
*Pozwalamy na partnerstwo z mniejszymi twórcami, jeśli stale zbierają widownię oraz utrzymują aktywność.

Zasady, które obowiązują dla każdego, kto chce zostać naszym partnerem:

1. Wiek ownera lub partnera: +15 lat.
2. Przyjazne i aktywne community.
3. Serwer, jego administracja i community nie może propagować wartości uderzających w ludzką godność, takich jak np. rasizm, szowinizm, homofobia czy antysemityzm.
4. Serwer, jego administracja i community nie mogą działać na szkodę Straty Czasu lub obrażać naszego serwera i community.
5. Nie odpowiadamy za ewentualne błędy w opisach serwerów lub wygasłe linki. Opisy serwerów dostarczają nam ich właściciele i to wyłącznie oni decydują o ich treści.
6. Przedstawiciel serwera partnerskiego lub partner znajduje się na naszym serwerze w trakcie trwania partnerstwa.